Kontakt

ZADZWOŃ

22 620 33 33

fax: 22 620 32 55

NAPISZ

kontakt z biurem
biurco - adres biura

ul. Twarda 44

(wejście od ul. Siennej)

00-831 Warszawa

biurco - godziny otwarcia recepcji

obsługa recepcyjna

poniedziałek - piątek

9:00 - 17:00

LOKALIZACJA

Nasze CENTRUM BIUROWE TWARDA44 zlokalizowane jest w centrum Warszawy przy ul. Twardej 44 - tuż przy stacji metra Rondo ONZ i o krok od Dworca Centralnego i Pałacu Kultury. Zajmujemy całe drugie piętro biurowe narożnej kamienicy z wejściem od ul. Siennej.

Jak dojechać?

  • Rower - jeśli korzystasz z roweru systemu Veturilo - najbliższą stację znajdziesz na rogu Siennej i Żelaznej - niecałe 100m od naszego biura.
  • Samochód - znajdujemy się w strefie płatnego parkowania, najłatwiej miejsce znajdziesz na ul. Siennej na odcinku między ul. Twardą a Al. Jana Pawła II.
  • Komunikacja miejska i metro - jesteśmy kilka kroków od węzła komunikacyjnego RONDO ONZ gdzie znajdziesz liczne połączenia autobusowe, tramwajowe i II linię metra. Aby znaleźć najwygodniejsze połączenie skorzystaj z wyszukiwarki połaczeń komunikacji miejskiej jakdojade.pl.
  • Kolej - od Dworca Centralnego dzieli nas 850 metrów pieszego spaceru lub dojazd jeden przystanek dowolnym tramwajem Al. Jana Pawła II. Równie blisko znajduje się przystanek kolei WKD Ochota - dojście ul. Miedzianą, Srebrną i Twardą nie zajmie więcej niż 10 min.

jakdojade.pl

wejście do Centrum Biurowego Twarda 44